Pokoj nikdy není kompletní bez správného uspořádání židlí. Nicméně, židle nejsou jen něco, co používáme za účelem sezení. Existuje také mnoho židlí, které jsou vyrobeny pro jedinečný design a propůjčují jedinečný vzhled místnosti. Krom toho, je také vhodné investovat do židlí, které nemají jen motiv, ale slouží i k jiným účelům. Pro začátek, může to být třeba jen terapeutický tvar, který dokáže pomoci s bolestí zad či jinými problémy s páteří. Proto teď je ten správný čas prozkoumat tyto jedinečné návrhy židlí s cílem uvolnit se a možná představit si něco speciálního.  

Židle  Rug

Ano, čtete správně! Tato jedinečná židle je navržena jako jakákoli jiná židle, ale je tak barevná a měkká a je dodávána s celou řadou nadrozměrně tkané příze před kovové struktury židle. Pak můžete v klidu sedět a rozložit si celou svou práci a hromadu papírů či knih kolem sebe a kdykoli sáhnout po právě potřebné.  

Židle Lathe

  Tato unikátně navržená židle byl původně studentský projekt, ale jakmile si prohlédnete strukturu ve tvaru čtvrtiny kruhu, budete obdivovat jeho design a zamilujete si ho. Samozřejmostí je, že křeslo bylo navrženo s různými odstíny.  

Židle pro ni a pro něj

Pobavte se s hosty ještě více, když je rozsadíte podle toho, jsou-li to muži či ženy. Je potřeba jen dost světla, aby vynikla unikátní zadní strana židle a tím ještě více podpořila náladu na párty. Bavte se!  

Houpací židle na pláži

  Jako vánek, pláž, šumění vln je tato židle stvořené pro relaxaci. Je tady šance, že zažijete kouzlo pláže přímo ve vašem pokoji. A to s touto speciální konstrukcí židle, která vám umožní houpat se a relaxovat.  

Židle jako šplíchanec

  Jednoduché vizuální potěšení a také potěšení pro vaše záda přináší tato speciální židle. Představte si kapku vody nebo jiné kapaliny po pádu z nějaké plošiny na pevnou zem a hned budete vědět o jaký druh designu se tady jedná.