AGOR Engineering Enterprises je společnost specializující se na projektování, výrobu, instalaci a údržbu pohyblivých podlah bazénů navržených na zakázku.

AGOR přináší jedinečné osobní služby svým klientům. Zajistí, že každý z jejich projektů, respektuje styl a splní požadavky klientů. Společnost zaměstnává tým talentovaných designérů, inženýrů a zkušených řemeslníků, podporované odborným vedením a zkušeným marketingovým a prodejním týmem.

Společnost byla založena v Izraeli v roce 1990. AGOR přináší více než dvě desetiletí zkušeností a odborných znalostí v oblasti inovativních, mechanických a konstrukčních projektů.

Bazény jsou navrhovány tak, aby splňovaly všechny architektonické nebo konstrukční požadavky a plnou flexibilitu.

Pohyblivé podlahy nabízejí dvě základní funkce na vodní bázi hydraulických soustav a nerezové ocelové podlahy. Tyto vlastnosti, stejně jako celkový systém, jsou aplikovány s použitím nejkvalitnějších materiálů a komponentů, které jsou k dispozici .

Nerezové ocelové podlahy jsou vyrobeny z vysoce odolných a spolehlivých materiálů, prakticky jediný typ materiálu, který může být bezpečně umístěn v bazénech. Unikátní pohyblivé podlahy bazénů jsou mimořádně odolné, dokonce i k tanci :).