Jaro je tady a s ním i potřeba mnohých žen pořídit si nové kousky do svého šatníku. Pokud i vy přemýšlíte nad novým oblečením, pojďte se s námi inspirovat.

Vyměňte konečně staré za nové, nenošené, nebo roztrhané za něco kvalitního, teplé zimní konečně za jarní a pohodlné. Vybírejte podle aktuálních módních trendů, které se vám budou líbit, protože jsou plné barev a zajímavých nápadů.

Dva vzory vedou

Vždy se říkalo, že jeden vzor je až dost, a v žádném případě se nehodilo ho kombinovat s druhým, zcela odlišným. To už letos neplatí. Naopak, zkuste propojit třeba proužky a květy, nebo jiné odlišné vzory. Dodržte alespoň podobně barevný základ, ale vyberte jiný vzor. Bude to vypadat dobře, a navíc budete držet krok s aktuálním trendem.


Růžová nikdy neomrzí

Už v jednom z předchozích článků jsme se zaměřili na růžovou coby barvu, která je plná obav a předsudků, a přesto se tolik hodí a ladí téměř se vším.

Nebojte se jí ani na oblečení, třeba jí zkuste zkombinovat i s jiným odstínem růžové a uvidíte, že nešlápnete vedle. Zvolte k ní doplňky v jiné barvě a kombinaci, a bude to vypadat ještě lépe.


Co takhle khaki, nebo volánky?

Ne, nestřílíme si z vás. I taková varianta se letos objevuje na mnoha kouscích. A co takhle, když se to zkombinuje na jednom kousku oblečení dohromady? Každému se to líbit nemusí, ale třeba vám to může slušet.Květiny a přírodní vzory

Tahle kombinace přírodních vzorů a prvků na každém kousku oblečení je klasická, a přesto nikdy neomrzí. Je to zaručená varianta, pokud by se vám nelíbil ani jeden výše zmíněný módní prvek pro letošní jarní sezónu. Květiny můžete nosit na šatech, kalhotech, triku, a dokonce i doplňcích, vlastně všude.  A co to zkombinovat, a vzít si jak květinové triko, tak třeba i kabelku s potiskem květin? Těch přece není nikdy dost.