Svatba je jedním z několika nejdůležitějších dnů každé ženy. Naplánovat překrásnou svatbu dle svých představ zabere několik měsíců. Každá nevěsta chce, aby její svatební den byl romantický nebo něčím originální.

Psát o všem, co je třeba na vytoužený den D zařídit, by vydalo na několik článků. Nejdůležitější pro každou nevěstu je, aby vypadala krásně. Proto s pečlivostí vybírají šaty, nechají se česat profesionály a s make-upem si také nechávají pomoci.

A právě make-up by měl být v tento slavnostní den nápadnější, tvrdí to alespoň fotografové. Nevěsta tak vypadá na fotografiích mnohem lépe ;).

Nejvýraznějším prvkem jsou šaty. Objevují se v klasické bílé barvě, krásné jsou také barvy šampaň. Nosí se jednoduché střihy - antické, empírové, korzetové i s dlouhou vlečkou. Je třeba ohlížet se na typ postavy a pozor na to, abyste v záplavě volánů nevypadaly jako šlehačkový dort.

Velmi rafinovaně působí šaty s odhalenými zády a něžnost dodají krajky. Tento typ šatů je vhodnější pro majitelky štíhlé postavy.

Když je načesáno, namalováno a obléknuto, saháme po svatební kytici, která nejen zdobí nevěstu, ale má i svou tradici. Co jiného by se dalo házet do davu vdavek chtivých slečen?

Podcenit by se neměl ani výběr prstenů. Ty vám vydrží na celý život společně s krásnými vzpomínkami :).