Nebaví vás klasický nábytek? Cítíte, že židle nebo křeslo není to pravé a ještě k tomu vás bolí záda? Vyzkoušejte sedací vak. Je pohodlný, hřejivý a přizpůsobí se vašemu tělu. Zaručujeme, že se sedací vak stane oblíbeným doplňkem vaší domácnosti a zároveň upozorňujeme, že sezení na něm je vysoce návykové!

Sedací vaky do interiéru

Jistě znáte pocit, kdy se povalujete u televize a nějak nemůžete najít tu správnou polohu. Sedačka je najednou malá, nepohodlná. Zkoušíte pravý bok, levý bok, ale pocit pohodlí se nedostavuje. Ideálním řešením je sedací vak do  interiéru. Funguje nejen jako efektní doplněk, který nezůstane bez povšimnutíale hlavně jako plnohodnotná náhražka sedací soupravy.

Sedací vaky do exteriéru

 Sedací vaky nejsou jen doménou obývacích pokojů. K dostání jsou i vaky určené na terasu či k bazénu. Jsou vyrobeny z nejmodernějších materiálů, které nevyžadují prakticky žádnou údržbu (snad jen ochranu před mrazem)Déšť ani slunce jim neuškodí!

Sedací vaky pro děti

Udělejte radost také svým ratolestem. Sedací vak si brzy oblíbí i nejmenší členové vaší rodiny. Místo, kde se nachází vak, se pro ně stane místem zábavy a odpočinku po aktivně prožitém dni.


Sedací vaky SakyPaky

První SakyPaky tato firma vyrobila v roce 2002 pro samotnou dceru majitelky. V té době ještě sedací vaky nebyly vůbec rozšířené, a proto se rozhodli vyrobit jej sami. Jejich výrobek zaznamenal obrovský úspěch a v zápětí se jim začaly hrnout objednávky z celé republiky. Vaky SakyPaky se vyznačují zejména kvalitou provedení a pohodlím. Skupina mladých designerů tvoří pro SakyPaky neuvěřitelně nápadité a především praktické vaky a jiné doplňky. A co je nejdůležitější, vkládají do svých výtvorů srdíčko.