Ačkoli je letošní podzim prozatím slunný a poměrně teplý, zeleně ubývá, stromy už jsou spíš holé než olistěné, a tak se i přes pěkné počasí může někomu stát, že na něj padnou chmury. I ve vzduchu je cítit počínající topná sezóna, protože rána a noci jsou již přece jen chladné, už je potřeba počítat se smogem... Doma naštěstí můžeme mít svoji oázu klidu: uklidňujících zelených odstínů si můžeme do jisté míry užívat po celý rok a kromě toho, že nám domácí květiny zkrášlují domov, starají se i o to, abychom měli doma čistý vzdoušek. Kytičky jsou krásné samy o sobě, ale můžeme je ozvláštnit kreativním květináčem.

Každému se líbí a hodí něco jiného, nicméně když už někdo má rád přírodu, jistě nepohrdne stylovým přírodním květináčem.

creative-flower-planters-32__880

Lov v přírodě ovšem nemusí být vždy úspěšný, pak milovníkovi okrasné interiérové zeleně nezbyde než sáhnout po člověkem zhotoveném květináči. Roztomilé jsou třeba nádoby na květiny inspirované zvířátky.

creative-flower-planters-26__880 IMG_51321__880creative-flower-planters-201__880fox-1__880

Máte-li trochu problémy s pravidelným zaléváním, mrkněte na samozavlažovací zvířátkové květináčky!

creative-flower-planters-211__880

Nemáte rádi náhražky a zamlouvalo by se vám spíše živé zvířátko? To by šlo zařídit!

creative-flower-planters-7__880

Toužíte po větší míře fantazie? Co byste řekli mořské víle?

creative-flower-planters__880

Máte chuť spíš na něco lidštějšího? IMG_20151105_063634__880creative-flower-planters-3__880 Nebo naopak něco méně přírodního? creative-flower-planters-23__880 Na závěr si dovolím důmyslný vynález: rostoucí květináč! Díky této praktické vychytávce 3v1 ušetříte místo (protože nemusíte hledat místo k uskladnění pro květináč, z něhož kytka odrostla) i peníze: jakmile se květina rozbují, není potřeba pořizovat větší květináč. creative-flower-planters-7-21