Sháníte nové rolety? Takové, které splňují specifické požadavky? A líbilo by se vám pořídit je tam, kde se na ně specializují, jsou spolehliví a zákazníkova peněženka neshodí půlku svojí váhy? Pak bychom vás měli seznámit s internetovým obchodem Garol.cz. Tento eshop pro vás vybírá ty nejexkluzivnější rolety za nejdostupnější ceny. V případě potřeby vám samozřejmě poradí.

Pečlivě vybraný sortiment rolet

V sortimentu se vám představí všechny možné varianty rolet v různých barvách a velikostech. Jsou efektní a efektivní, dokáží čarovat divadlo světla a stínu. Soustřeďují se na jednoduchost jejich použití, cenu a vizáž.

Jednoduchost je klíč

Rolety mohou sloužit jako náhrada za žaluzii i záclonu, což vaší peněžence jistě ulehčí. Díky jednoduché montáži bez nutnosti vrtání neztrácíte záruku na okna. Roletu obdržíte ve složeném stavu připravenou k montáži na okenní rám a okamžitému používání.

Snadné používání

Montáž rolety je intuitivně snadná a trvá několik minut. Mechanismus ovládání rolet je klasický řetízkový a lze jej umístit na levou či pravou stranu.

Možnost rolety na míru

Velikost rolet si samozřejmě vybere v eshopu. Taktéž v něm najdete možnost výroby látkové rolety na přání.

Sebejistota při nákupu

Abyste se necítili nepřipravení, najdete v sekci rolet článek „ Jak vybrat roletu“ a u každého jednotlivého typu najdete video, kde můžete vidět, jak roleta vypadá a pracuje. Co kromě klasických rolet najdete v našem obchodě? 1. Rolety do oken Mini – impregnované, elegantní a jednoduché, nenáročné na údržbu 2. Rolety Den a noc Mini – velmi moderní a praktické, princip propouštějících a nepropouštějících pásů, nastavitelných do jakékoliv polohy 3. Rolety v kazetce – vhodné na plastová i euro okna, nosná část rolet je v minikazetce, po stranách okna jsou krycí lišty pro kompletní zastínění oken 4. Rolety Den a noc v kazetě – atraktivní design, stejný princip jako rolety Den a noc Mini, ale díky p rovedení v kazetě dochází k úplnému zastínění oken 5. Římské rolety – jeden z velkých módních hitů poslední doby, vyznačují se „nařaseným“ designem, údržba je velmi snadná 6. A další varianty!