Všimli jste si, že někdy může nábytek moderních domovů působit jednotvárně? A pokud chce člověk tomuto utéct, musí zabrousit do alternativní, nevšední nabídky uměleckých, historických, či ručně vyráběných produktů?

Striktně moderní design, jednoduché úzké linie, unylé barevné plochy, opomenutí detailu – takový je moderní styl. To samozřejmě není špatně, vždyť mnoho z nás to ocení. Jenže co ti, kteří mají odlišný vkus? Jako výrobci ručně zpracovaného dřevěného nábytku vám pochopitelně můžeme nabídnout řešení. A to takové, které nebudete muset složitě montovat z tisíce dílů (jak dnes bývá zvykem u velkých obchodních sítí s nábytkem). Dopřejte si oddych od „super moderního“ nábytku a občas rádoby vstřícných služeb a nakonfigurujte si u nás v e-shopu, co si přejete. Máme pro vás širokou nabídku kolekcí do ložnice, obýváku, dětského pokoje, jídelny a kanceláře. K tomu můžete pořídit něco z naší pečlivě vybrané originální dekorace. To ale neznamená, že nábytek ze Seart.cz se nedá skloubit s modernou – najdete u nás například dnes čím dál oblíbenější „skládání kostek“, které mají funkci odložného prostoru, či velmi moderně vyhlížející borovou postel Junior 110 pro děti. Nábytek z dřevěného masivu má tu šikovnou vlastnost, že dokáže snadno zapadnout téměř kdekoliv.

Snažíme se být jiní, protože ostatní velkovýrobci se nám zdají být stejní. Vycházíme vstříc zákazníkovi, ale nechceme se zaprodat tomu, dělat věci „lacině“ – vyrábět v co největším množství univerzální moderní nábytek ze sloučeniny plastu, lamina a kovu. To není naše cesta. Nekupujme přece náhražku nábytku, kupujme nábytek.