Spánek je důležitou součástí života každého člověka. Proč si prospanou dobu nezpříjemnit a neudělat jí kvalitnější? Jedním z prostředků jak toho dosáhnout, je pořídit si masivní dřevěnou postel. 

Výroba postelí

Postele z masivu jsou vyráběny výhradně z českého dokonale vysušeného dřeva. Konstrukce je tvořena z masivu o síle 4 cm, výhodou takto širokého rámu je obrovská stabilita, vysoká nosnost a krásný design. Postel je složená z hlavového a nožního čela, dvou bočnic a masivní středové latě s nožičkou. Tyto díly jsou spojeny závěsným značkovým kováním , které zaručuje dokonalou tuhost konstrukce, snadnou montáž a demontáž. Masivní postele jsou vyráběny třech cenových variantách, finančně nejpříznivěji vychází borovice, nebo smrk. Buk a olše tvoří střední cenovou kategorii, tyto dřeviny díky své tvrdosti vynikají vyšší odolností proti vrypům. Dub, javor a jasan tvoří třetí finanční hladinu.

Moderní designové dřevěné postele z masivu

 Jsou vyráběny z českého kvalitního dřeva o šíři 4 cm, 8 cm nebo 11 cm z dřevin masivní buk, dub, bříza, javor a jasan. Dřevněné poslete z masivu se obvykle doplňují o úložné prostory. Jednoduše lze tak pořídit efektní postel s úložným prostorem. 

O firmě

Firma Postelia s.r.o. je rodinná firma založená v roce 2001 se zaměřením na velkoobchod a výrobu kvalitních postelí z masivního českého dřeva. V roce 2004 byla otevřena maloobchodní prodejna v Táboře a s rostoucím zájmem o  kvalitní výrobky byl zahájen provoz internetového obchodu. Po nasbíraných zkušenostech v oblasti zdravého spánku a pro absenci kvalitních a finančně dostupných matracích na českém trhu se firma rozhodla začít vyrábět vlastní typy matrací ze značkových pěn od Německého výrobce Eurofoam. O rok později v roce 2006 začala dovážet značkové lamelové rošty od evropských výrobců, které také velkoobchodně zastupuje v České republice. V dubnu roku 2009 byla otevřena vzorková kamenná prodejna v Praze - Vršovicích a v září byla Táborská vzorková prodejna přestěhována do nového objektu, kde máme nyní i sklady a centrálu. V tomto roce došlo také k navýšení kapacity a rozšíření truhlárny se snahou zkvalitnit výrobky a zkrátit dodací termíny.