Aby byl náš spánek vydatný, potřebujeme dobře zařízenou ložnici, která by mimo jiné měla splňovat i naše praktické a estetické požadavky. Že nevíte, kudy začít? Pak čtěte dál, máme pro vás inspiraci a několik tipů, jak na to

Tradiční vzhled postele nic nezkazí

Klasické prvky v interiéru nikdy nic nezkazí. Pokud si nejste jistí výběrem a chtěli byste něco zaručeného, sáhněte po klasice. Tradiční styl představuje převážně barva tmavého nebo středně tmavého dřeva, která vypadá dobře za každé situace. Slaďte postel i s dalšími prvky v místnosti, jako jsou noční stolky, rámečky, nebo skříň, a bude to vypadat dokonale.

Nebojte se moderního vzezření

Pro ty z vás, kdo už mají dost všeho obvyklého, a chcete si jednoduše užít jiné, modernější bydlení, nenechte se ničím odradit a vybírejte podle toho, co sami chcete. Zaměřte se nejen na nábytek a zvolený materiál, ale také na doplňky, které jsou nedílnou součástí a podtrhnou tak celkový vzhled místnosti.

Interiérové trendy pro rok 2017

To, co je moderní, prezentuje aktuální trendy a naladění v daném odvětví. Pro ten letošní rok to je zelená mezi všemi barvami, která byla zvolena barvou roku 2017. V ložnici letos vládnou rozměrné a čalouněné postele, kde se výrobci kromě pohodlí zaměřují také na eleganci. V designu ložnic se hodně vrací vintage a retro styl. Designéři cílí na to, abychom se zaměřili na příběhy, kterými by naše místnost mohla promluvit. Doporučují využívat předměty po babičce, k nimž máme vztah. Hodně využívaným materiálem především pro detaily a doplňky je kov a korek, který se hodí na tapety, podlahy a obklady.