Chcete si vytvořit útulný domov? S internetovým obchodem SIMPLEHOME.cz to bude hračka a z jejich rozsáhlé nabídky si určitě vybere každý.

Základem útulného bydlení je bezpochyby ložnice. Vždyť právě na tomto místě odpočíváte a při nádherných snech zapomínáte na všechny starosti. Dokonale odpočinout a relaxovat ale můžete jen ve správně vybrané posteli. Zejména kvalitní matrace je důležitá, proto jejímu výběru věnujte velkou pozornost. Na stránkách obchodu SIMPLEHOME.cz vám s volbou té správné matrace pomohou.

Ložnice a postele

Kvalitní matrace by vám měla zajistit pohodlný a zdravý spánek a tím i dostatečný odpočinek. Navíc by měla být funkční po mnoho let. Z toho všeho plyne, že na matraci byste neměli šetřit. Od levné matrace se kvality nedočkáte a nejspíš vám přinese bolest zad a další zdravotní komplikace. Měkká matrace způsobuje deformaci páteře a poruchy prokrvování, to bývá příčinou problémů se spánkem nebo bolesti hlavy. Příliš tvrdá matrace zase může zapříčinit odumírání tkáně, s tím souvisí zakřivení páteře a poškození nervového systému. A kdo by chtěl mít kvůli nesprávné matraci problémy se zdravím? Vhodná matrace musí být flexibilní, to znamená, že se dokáže přizpůsobit tvaru vašeho těla a zvládne podpořit vaši páteř. K tomu slouží opěrné body. Zde platí, čím více, tím lépe, protože více bodů představuje menší tlak na tělo a tím i kvalitnější a zdravější spánek. Jak je známo, čistota je půl zdraví. Proto byste při výběru matrace měli hledět i na to, aby byl její potah pratelný. Materiál, ze kterého je matrace vyrobena, by měl být antialergický. Jakmile je matrace čistá a z vhodného materiálu, nemusíte se bát alergií, které by rušily váš spánek a zdraví.

Výběr matrace

Na stránkách obchodu SIMPLEHOME.cz najdete kromě návodů na správný výběr a péči také rozsáhlý sortiment matrací. Mezi nimi si zaručeně vyberete tu pravou pro vás. K cenově nejdostupnějším patří pěnové matrace. Zároveň je to ale nejstarší typ matrací. Vyrábějí se z polyuretanové pěny, která zajišťuje skvělé provzdušnění. Jelikož pěnové matrace samy o sobě nejsou příliš vhodné, vylepšují se vložením latexové, kokosové nebo jiné podložky. Takto se zvýší jejich kvalita a pěnové matrace vám pak zvládnou zajistit kvalitní a zdravý spánek. Mezi nejkvalitnější a nejprodávanější matrace patří taštičkové matrace. Jsou elastické a zajišťují ideální polohu pro páteř i klouby. V jádře taštičkové matrace je 256 pružin v bavlněných pouzdrech, které reagují na lidské tělo a dokážou optimálně rozložit jeho hmotnost.  Taštičkové matrace jsou pružné a lze je umístit na jakýkoliv polohovací rošt. Novinkou a zároveň zajímavým trendem jsou přírodní matrace. Na SIMPLEHOME.cz seženete třeba kokosové matrace. Pokud trpíte problémy s páteří nebo bolestmi zad, sáhněte právě po nich. Jsou vhodné i pro ty, kdo rádi spí na tvrdších matracích. Kokosové vlákno je díky své přírodní struktuře lehké, prodyšné a antialergické, skvěle pohlcuje pot a vlhkost. Matrace z kokosových vláken mají skvělé termické vlastnosti a umožňují dostatečnou cirkulaci vzduchu v matraci. Navíc je tato matrace doplněná kokosovou podložkou, která je vyrobená ze skořápek kokosů. Podložka zvyšuje tuhost matrace a její odolnost proti deformaci, zároveň ale matrace neztrácí nic na své pružnosti. Patříte mezi lidi s bolestmi zad nebo jinými problémy? A nebo vás trápí nekvalitní spánek? Pak právě pro vás má SIMPLEHOME.cz zdravotní matrace. Ty udrží vaše tělo ve správné poloze, přizpůsobí se mu a díky tomu vám zajistí maximální odpočinek. Zdravotní matrace jsou vyrobeny z těch nejkvalitnějších materiálů a díky preciznímu zpracování patří mezi nejoblíbenější a nejprodávanější matrace. Důležité také je, že jsou antialergické. Obchod SIMPLEHOME.cz myslí také na vaše děti. Správná matrace je totiž důležitá pro správný vývoj jejich páteře. Dětské matrace, které obchod nabízí, jsou pružné a vzdušné. Výběr je nepřeberný, sáhnout můžete po matraci pěnové, kokosové, s latexovou vložkou nebo dokonce po matraci s pohankou. Obchod vám vyjde vstříc, pokud do dětské postýlky potřebujete atypický rozměr matrace. Tuto službu samozřejmě můžete využít také u ostatních matrací v nabídce obchodu. Z kvalitních matrací si v obchodu SIMPLEHOME.cz rozhodně vybere každý. Zapomeňte tedy na nesprávné matrace a na spánek, který místo odpočinku přináší spíše problémy.