Taky milujete zahradničení, ale Váš dům či obydlí je na to moc malé? Pokud žijete v malém bytě a přesto byste chtěli realizovat své představy, určitě koukněte na tuto novou minimalistickou stavebnici a flexibilní zahradnický systém v jednom. Jmenuje se Urbio a skýtá velké možnosti. Skládá se ze sazenic, štítků a elegantních květináčů různých velikostí. Nádoby jsou uzpůsobeny k namontování na jakoukoli zeď či železný povrch, protože jsou magnetické. Také je můžete přidělat na koupelnová zrcadla, či na dveře do ledničky.

 

Nejste si jisti, co tento doplněk bude představovat ve Vašem příbytku? Pro začátek můžete začít malými kroky s pár rostlinkami. A když se na ně budete nějaký čas koukat, uvidíte, že Vás Urbio donutí přimontovat další a další. Systém je vhodný jak pro různé velikosti květin. Fíkus raději stále nechte ve velkém květináči na zemi, ale pokud máte sazeničky různých velikostí, není to problém, v sadě se nachází několik různých velikostí květináčů. Byliny, popínavé rostliny, dokonce i bambus, to vše bude skvěle růst. Nebojte se ani instalace. V redakci jsme je ozkoušeli a věřte nám, nejsme zrovna technicky nadaní. Navíc se u Urbia nachází podrobný návod a nebo nechat průchod čistě svojí fantazii.několik ukázkových fotek, podle kterých se můžete inspirovat

 

Myslíte si, že starání se o novou dekoraci bude boj? Není třeba se stresovat. Stačí nepřelívat a vyhnete se kalužím na zemi. Celá dekorace je navrhnuta pro tyto podmínky a počítá s tím, že si je můžete dát na jakékoli místo. Květináčky mají ze zadní strany buď velice silný magnet, nebo lepidlo, které nepoškodí Vaše zdi. A až se Vám nebude líbit místo, kde se Vaše zahrádka nachází, můžete je kdykoli odlepit a přemístit. Takže se koukněte na zábavu, kterou Urbio představuje a buďte kreativní. Květiny a květináče nabízí různé tvary, záleží jen na tom, jak moc chcete být extravagantní. Široké, nízké, kulaté, nebo ve formě stěnových plošin. Doufám, že už křídujete na zeď návrhy a děláte místo na zdi. Urbio bude tak bláznivé jak moc chcete, aby bylo.