Navštěvujete rádi farmářské trhy? Dáváte i v supermerketu přednost BIO výrobkům? Poctivě třídíte odpad, protože vám záleží na životním prostředí? A víte, že i vaše matrace může být BIO? Seznamte se s matrací, která je vyrobená z přírodních materiálů, a přitom má skvělé ortopedické vlastnosti! Chraňte přírodu i zdraví vaší páteře Pokud si pořizujete novou matraci, zajímejte se o to, z jakého je materiálu. V matracovém průmyslu totiž převládají právě ty uměle vyrobené. BIO pěna, která tvoří hlavní složku přírodních matrací, se naopak vyrábí z rostlinných olejů, nikoliv z jinak běžně používané ropy. Těžba ropy přitom ničí naši planetu, a navíc jednou musí skončit, protože ropa není obnovitelný materiál. Spěte zdravě a pohodlně na BIO matraci ! A jaké jsou vlastnosti BIO matrace?
  • - je přizpůsobivá a poskytuje ideální oporu vaší páteři
  • - je vhodná pro alergiky
  • - má vysokou odolnost a dlouhou životnost
Dopřejte si nerušený spánek na BIO líné pěně Při koupi matrace z BIO pěny nepomáháte přírodě na úkor vlastního zdravého spánku. Její vlastnosti jsou totiž velmi podobné moderním syntetickým pěnám, které vyvíjí výrobci spolu s odborníky z lékařské praxe. BIO líná pěna je například vysoce přizpůsobivý materiál, který:
  • - po vašem ulehnutí dokonale opíše tvar vašeho těla
  • - změkne v místech, na která působí největší tlak, jako jsou boky a ramena
  • - díky tomu vaše páteř zůstane po celou noc v přirozené poloze
Pohodlná poloha je podmínkou kvalitního spánku, uvolní se v ní totiž všechny svaly a tělo skutečně odpočívá. Převalování na proleželé matraci naopak spánek ruší, a spánkové cykly hlubokého a lehkého spánku neprobíhají tak, jak mají. Vyberte si tvrdost matrace až po její koupi Nejste si jisti, jakou tuhost matrace zvolit? Matrace NATURAL DREAM má měkčí ložnou plochu z BIO líné pěny a tužší z BIO pěny Flexifoam®. Stačí si jen vybrat, na jaké z ložných ploch se vám bude spát lépe.
  • - matrace má navíc sedm anatomických zón se speciální profilací pro každou část těla
  • - obě ložné plochy mají zabudovaný odvětrávací systém vzduchových kanálků pokročilé technologie AirForce
  • - potah Wellness snadno vyperete díky dvěma oddělitelným dílům
Spěte zdravě a pohodlně na BIO matraci!   Tuto matraci nyní koupíte se slevou 20%. Z požadavků na svůj zdravý spánek ale neslevujte!