Srdíčkový svátek se už zase blíží a ačkoli se některé páry stále brání tomu, aby si právě 14. února nějak výrazněji připomínaly, proč mají svou nejdražší polovičku rádi, jsou i zamilovaní, kteří berou velký den pro zamilované jako výzvu, jak svého miláčka mile překvapit. Pro blízkého člověka sice nebývá tak obtížné vybrat dárek, ale přece jen se může stát, že zrovna nemůžete přijít na nic dost dobrého. Jako drobnou inspiraci přijměte pár tipů na dárky od srdce.

Valentýn se nemůže v žádném případě obejít bez pusy. Aby na ni obdarovaný jen tak nezapomněl, darujte mu ji ve speciálním balení.NicoleMlakar_CS_Vday2015_050ProcessNicoleMlakar_CS_Vday2015_0391300flipbook

Dokažte svému partnerovi, že může mít štěstí ve hře i v lásce: vyrobte mu speciální stírací losy! Na kartičku papíru (můžete ji stylově vyzdobit) namalujte tři srdíčka a vepište do nich, co váš drahý vyhrává, třeba různé typy masáže... Vnitřek srdíček pomalujte bílou voskovkou a poté akrylovou barvou, tu nechte zaschnout.

231f0dc7d0bc597e340866cf811372d11

U kartiček se ještě pozdržíme, každého milujícího potěší hravé kupóny, které mu zajistí spoustu příjemných chvil. Z papíru vystřihněte kupónky s nejrůznějšími službami (snídaně do postele, piknik, velká pusa, večeře při svíčkách, osobní sluha na jeden den, umytí auta, masáž nohou...) a sešijte nebo slepte je k sobě, aby vznikla knížečka.

free-printable-love-coupons-booklet

Ženy se květiny pravděpodobně dočkají, ale proč nedarovat kytici i muži? Samozřejmě nepůjde o jen tak ledajakou kytku: upečte mu (nebo klidně i jí) slaninové růže. Plátky slaniny smotejte do ruliček a vložte do plechu na muffiny (autor nápadu do každého kalíšku navrtal díru, aby mohl odtékat vyškvařený tuk do plechu umístěného pod formou na muffiny), vložte do trouby rozehřáté na 190°C zhruba na půl hodinky. Z kytice umělých růží otrhejte květy a na stonky pak nasaďte vychladlá slaninová poupata.

FD8HXEHGMFIQ4WW.MEDIUM

F1DX1ZOGM9QMVWP.MEDIUM

FIC0YFNGMG2IIW4.MEDIUM

O něco zdravější je kytice ze spodního prádla: spoďáry srolujte, omotejte kolem drátku do tvaru růžičky a zajistěte gumičkou. Aby nebyla kytička moc chudá, mezi látkové květy napíchejte i umělé a celou kytici oviňte hedvábným papírem.

photo1-683x1024