Sháníte s nadcházejícím létem nový zahradní nábytek? Nebo potřebujete novou postel, stůl či cokoliv jiného do vašeho interiéru? Pokud ano, můžete buď zajít do obchodu a za velké peníze si nějaký vhodný kousek pořídit. Nebo si můžete sehnat dostatečné množství dřevěných palet, nějaké nářadí, laky, barvy a vytvořit si nábytek vlastní. Levnější, originální a stylový. Ptáte se, co všechno lze z palet vytvořit? Dá se říct, že cokoliv. Palety můžete použít na výrobu drobností do již zařízeného bytu či domu, ale i kusů, které se stanou základem vašeho interiéru. Fantazii se zde meze nekladou. Pro začátek jsme pro vás připravili malou inspiraci. Hodit se vám určitě bude konferenční stolek, na který můžete připevnit kolečka pro lepší manipulaci. Palety můžete využít také třeba k výrobě poliček všech druhů.

 Nebo stačí spojit několik kusů palet, přidat matrace, pár polštářů a máte doma novou sedací soupravu, která zaručeně upoutá pozornost všech návštěv. Zejména do studentských bytů, ale i jinam (na chaty, chalupy, prostě kamkoliv) se může hodit tato postel, tedy paletový rošt doplněný matrací. Nábytek z palet můžete využít i na zahradu místo toho levného a často ne příliš vzhledného plastového, a nebo jako levnější náhradu zahradního nábytku dřevěného. 

A na závěr nápad, který se zaručeně zalíbí nejen dětem - závěsná houpačka.

Palety stačí jen očistit, trochu zabrousit a nalakovat, samozřejmě je ale můžete také nabarvit podle vašich představ. Můžete je nechat v celku a spojovat je dohromady, nebo naopak použít jen jejich části. Nábytek z palet pak můžete doplnit sklem, kolečky, háčky nebo textiliemi. Zkrátka, záleží jen na vás, jaký nábytek si vytvoříte.